Santral/Fax0262 644 32 30

Hoşgeldiniz. Bugün

Teknik Servis Bildirisi

Ana Sayfa » Teknik Servis Bildirisi

Hizmetlerimiz

Elektronik Kart Tamiri;
Elektronik Kart Tamiri her alanda kullanılan elektronik kartların bakım ve onarım faaliyetleri teknik servis laboratuarımızda veya yerinde firmamız tarafından gerçekleştirilir.

Medikal Cihaz Tamiri;
Firmamız; hastanelerde ve medikal sektöründe kullanılan elektronik cihazlar ve sistemler konusunda kullandığı teknolojik cihazlar ve deneyimli personeli ile herhangi bir marka ve model gözetmeksizin her marka cihaza onarım ve bakım konusunda garantili servis hizmeti vermektedir.

Kozmetik Cihaz Tamiri;
Firmamız; Türkiye’de bulunan, markası ne olursa olsun tüm Lazer, IPL epilasyon cihazlarının ve kozmetik uygulama cihazlarının alternatif servis sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir.

Endüstriyel Cihaz Tamiri;
Gelişen teknolojiler, üretim ve hizmet alanında daha çok otomasyonu ve makine gücünü siz üreticilere sunmaya devam ediyor, ve sizin rekabet edebilmeniz için bu yüksek teknolojilerin dışında kalmanız mümkün değilken; kullandığınız bu makine ve cihazların amortisman giderlerinde sürekli “Teknik Servis çözüm ortağınız”olmayı hedefliyoruz. Yerinde teknik servis, arıza bulma, bakım ve onarımda kaliteli ve doğru çözümler sunuyoruz.

08 Nisan 2017